Cestovní taška JAZZI 4268 - černá
Kód: RB-4268_BLACKDetailní popis produktu
Praktická textilní cestovní taška z kolekce JAZZI.
Taška má hlavní prostor uzavíratelný oválným zipem. Kromě hlavního prostoru má taška na přední straně kapsu na zip a dvě boční kapsy. Tašku můžete nosit v ruce díky madlům, které můžete spojit spojkou. Součástí tašky je i nastavitelný popruh přes rameno.
- Materiál: 600D Nylon
- Rozměr: 30 x 50 x 28 cm
- Objem: 42 lirů
- Hmotnost: 0,6 kg
- Doporučená nosnost: 10 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cestovní tašky |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| barva: | černá |
| ? Pro koho: | Pánské (unisex) |
| ? Objem: | 41 - 50 litrů |
| Počet koleček: | Bez koleček |
| Materiál: | Nylon |
| ? Výška (nejdelší strana v cm): | 50 |
| ? Šířka (cm): | 30 |
| ? Hloubka (cm): | 28 |
| Výrobce: | JAZZI |
| Přesný objem: | 42 l |
| Rozměry (v x š x h): | 30 x 50 x 28 cm |
| Materiál: | 600D nylon |
| Objem: | 42 l |
| Hmotnost: | 0,6 kg |
| Nosnost: | doporučená 10 kg |
| Vlastnosti: | Ultralight |
| Filtr materiál textilní kufry: | Nylon |
| Filtr objem: | 41 - 50 litrů |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-2.png)