Travelite Kite Board Bag Marine
Kód: TRAVELITE-87104-20Detailní popis produktu
Šik palubní taška Kite vás i při náročném letu povznese na těle i na duši! Pokud patříte k těm, kdo nemohou nebo neradi cestují s kufrem, pak budete z nejlehčí palubní tašky od Travelite opravdu nadšení. Do dvou prostorných komor lehce uložíte notebook, časopis, knížku, svetr i osobní věci, které potřebujete mít u sebe. Tašku lze navíc používat i jako praktickou brašnu přes rameno, chystáte-li se na výlet do přírody nebo za poznáváním památek. Svěží barva a lehce sportovní design dodají vašim cestám ten správný šmrnc!
- velká hlavní komora s uzavíráním na dvoucestný zip
- vypolstrované ucho pro přenášení v ruce
- odnímatelný, individuálně nastavitelný ramenní popruh s kovovými karabinami a polstrovanou výstelkou
- dvě „tajné“ kapsy na zadním panelu
- praktická přední kapsa na zip
- jezdce zipu je možné sepnout zámkem pro větší bezpečnost
- barevně sladěné taháčky zipů
- popruh pro snadné nasunutí na madlo kufru
- odolný syntetický materiál
| Výrobce | Travelite |
|---|---|
| Objem | 20 l |
| Kapsa na notebook | Ano |
| Rozměry | 41 x 31 x 16 cm |
| Hmotnost | 0,6 kg |
| Materiál | Polyester 300 x 250D Diamond Ripstop |
| Záruka | 24 měsíců |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cestovní tašky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4027002052093 |
| barva: | Modrá |
| ? Pro koho: | Pánské (unisex) |
| ? Objem: | 11 - 20 litrů |
| Počet koleček: | Bez koleček |
| Provedení: | Textilní |
| ? Styl: | Palubní, Příruční |
| Materiál: | Polyester |
| Expandér: | Ne |
| TSA zámek: | Ne |
| ? Max. rozměry: | Menší |
| ? Výška (nejdelší strana v cm): | 41 |
| ? Šířka (cm): | 31 |
| ? Hloubka (cm): | 16 |
| Výrobce: | Travelite |
| Model: | Kite |
| Přesný objem: | 20 l |
| Hmotnost: | 0,6 kg |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | Polyester 300 x 250D Diamond Ripstop |
| Rozměry: | 41 x 31 x 16 cm |
| Objem: | 20 l |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Travelite je Německá značka, která vznikla v roce 1949 v Hamburku. Za svou historii dovedla své produkty až k dokonalosti a stala se tak špičkou na poli cestovních zavazadel. Travelite nejen, že jde s dobou a drží se trendů, ale spoustu jich také vytváří. Použití nejmodernějších technologií výroby a kvalitních materiálů dává cestovním kufrům, taškám a batohům travelite dlouhou životnost, perfektní funkčnost a luxusní vzhled. Travelite myslí na všechny své zákazníky a tak nabízí cestovní zavazadla všech cenových kategorií. od levných až po opravdu luxusní kousky.
Značka Travelite je expertem ve výrobě lehkých a odolných zavazadel. Jedná se o nejkvalitnější kufry na evropském trhu. Travelite předchází všem možným chybám ve výrobě svým propracovaným systémem kontrol. Tím je zajištěna špičková kvalita všech zavazadel. Zákazník tak má jistotu, že se jeho zbrusu nové skořepinové kufry nerozpadnou při sebemenším zaškobrtnutí o patník nebo při nechtěném pádu při jejich převozu na letišti. Skořepinový kufr Travelite je vysoce odolný, snadno omyvatelný a s jedinečným designem. Své kufry si tak vždy poznáte. Výrobce sází na materiály jako jsou polykarbonát, ABS plasty nebo polypropylen. V e-shopu vám nabízíme celou řadu kufrů značky Travelite, které jsou oblíbené pro luxusní vzhled, vysokou kvalitu a dokonalou technickou propracovanost. Oceníte také skvělý poměr kvality a ceny. Stylová zavazadla značky Travelite v naší nabídce zastupují jak cestovní kufry, tak praktické batohy nebo cestovní taška na kolečkách. Díky této bohaté nabídce si tak vybere každý cestovatel. Tašky a batohy oceníte spíše na kratších cestách a tam, kde nechcete být vázání čekáním na odbavení kufru. Kufry lze využít na dlouhodobé cesty a dovolené především tam, kde nemusíte se zavazadlem neustále někam přecházet. Cestovní kufr na kolečkách z textilních materiálů snadno přizpůsobíte svým potřebám.
#ShowMore#
Hlavní výhody zavazadel Travelite:
- Nízká hmotnost: Zavazadla jsou navržena tak, aby minimalizovala váhu a maximalizovala komfort při přepravě.
- Promyšlený vnitřní prostor: Oddělené přihrádky a flexibilní popruhy pomáhají udržet věci na svém místě.
- Odolné materiály: Vysoce kvalitní konstrukce zajišťuje, že zavazadla odolají náročným podmínkám při cestování.
- Pohodlné manipulace: Lehká kolečka, teleskopická madla a ergonomické úchyty zajišťují snadnou manipulaci i v přeplněném prostředí.
Proč zvolit Travelite?
- Dlouhá tradice výroby kvalitních zavazadel.
- Perfektní kombinace praktičnosti a elegantního designu.
- Velké množství velikostí a barevných variant, které vyhoví každému stylu.
- Cenově dostupné produkty bez kompromisů na kvalitě.
Vydejte se na své další dobrodružství se zavazadly Travelite z nabídky na svetbatohu.cz. Lehké, funkční a spolehlivé – takové, jaké si přejete mít na cestách! 🧳
| Výrobní společnost : | travelite GmbH + Co. KG |
|---|---|
| Adresa : | Merkurring 70-72, 22143 Hamburg, DE Název dovozce(distributora): Shopen Group s.r.o. Adresa dovozce(distributora): Purkyňova 3050/99a, 61200 Brno, CZ Email dovozce(distributora): info@shopen.cz |
| E-mail : | hello@travelite.de |
-2.png)