Dětské batohy Mammut

Kvalitní batohy pro nejmenší výletníky je pro rodiče velmi důležitý. Máme pro vás velký výběr roztomilých batůžků pro vaše nejmenší, které budou zaručeně milovat. Praktické batůžky jsou pro malé rošťáky nejlepším přítelem, který si mohou vzít do školy, školky nebo na výlet na dětské hřiště. Můžete vybírat mezi baťůžky, které jsou určeny pro holky nebo kluky. K dispozici je nepřeberné množství různých vzorů, zvířecích a kreslených postaviček.

Malé, avšak duchem velké, přesně tak by se dali charakterizovat dětské batohy Deuter, Mammut či Boll. Tyto batůžky jsou přesně uzpůsobené potřebám dětí a zároveň mají mnoho prvků otestovaných u profesionálních horolezců a sportovců, jen trošku menší. Stejně jako dospěláci zcela jistě i děti ocení pohodlné popruhy, díky kterým se jim batoh dobře nosí a dostatek prostoru na veškeré jejich každodenní potřeby. Reflexní prvky jsou u dětských batohů samozřejmostí

Nejprodávanější

6 položek celkem
Dětský batoh Mammut First Zip 4 candy-black, barva černá
ZDARMAZDARMA
1 034 Kč

Jednoduchý dětský batoh malých rozměrů od firmy Mammut pro ty nejmenší výletníky.

7613357423052
Dětský batoh Mammut First Zip 8 imperial-inferno 5532, barva Modrá
ZDARMAZDARMA
1 124 Kč

Jednoduchý dětský batoh malých rozměrů od firmy Mammut pro ty nejmenší výletníky.

7613276574224
Dětský batoh Mammut First Zip 8 black-inferno 0575, barva černá
ZDARMAZDARMA
1 124 Kč

Model First Zip od firmy Mammut je ta správná volba pro vaše ratolesti. Batoh nabízí mnoho kapes a samozžejmě i velmi komfortní nošení.

7613276574194
Dětský batoh Mammut First Trion 12 black-inferno 0575, barva černá
ZDARMAZDARMA
1 484 Kč

Turistický batoh Trion 12 pro děti ve věku cca 4-6 let s jednoduchým zapínáním.

7613276574125
Dětský batoh Mammut First Zip 4 black-inferno 0575, barva černá
ZDARMAZDARMA
1 034 Kč

Jednoduchý dětský batoh malých rozměrů od firmy Mammut pro ty nejmenší výletníky.

7613276574187
Dětský batoh Mammut First Zip 4 imperial-inferno 5532, barva Modrá
ZDARMAZDARMA
1 034 Kč

Jednoduchý dětský batoh malých rozměrů od firmy Mammut pro ty nejmenší výletníky.

7613276574217

Jak vybrat dětský batoh

Pokud hledáte dětský batoh pro svého potomka, je důležité vybírat pečlivě a zvažovat několik faktorů, které pomohou zajistit, že bude batoh pohodlný, praktický a bezpečný. Mezi tyto faktory patří velikost batohu, jeho výbava, ergonomie, kvalita materiálů a design.

Jedním z nejdůležitějších faktorů při výběru dětského batohu je jeho velikost. Zvažte, co všechno bude váš potomek potřebovat nosit v batohu, a vyberte velikost, která umožní snadné a pohodlné nošení všech potřebných věcí. Dbejte na to, aby batoh nebyl příliš těžký, aby se dítě mohlo snadno pohybovat.

Dalším faktorem, na který byste měli myslet, je výbava batohu. Batoh by měl mít dostatek kapes a přihrádek pro uspořádání věcí a měl by být vybaven reflexními prvky, aby byl váš potomek viditelný i v podmínkách špatné viditelnosti.

Je také důležité, aby batoh byl ergonomický a pohodlný pro dítě. Při výběru si všimněte, zda má batoh polstrované popruhy a zadní část, která umožní pohodlné nošení batohu po delší dobu. Dbejte na to, aby batoh byl dostatečně větraný a aby nezpůsoboval nadměrné pocení.

Dalším faktorem, který byste měli zvážit, je kvalita materiálů. Batoh by měl být vyroben z kvalitních a odolných materiálů, které jsou odolné proti vodě a prachu. Měl by být snadno udržovatelný a odolný vůči opotřebení.

Nakonec nezapomeňte na design batohu. Vyberte design, který se líbí vašemu dítěti a který bude pro něj motivující. Dbejte na to, aby batoh byl vyroben v jeho oblíbených barvách a aby na něm byl motiv, který ho bude těšit.

S těmito faktory na mysli můžete najít ideální dětský batoh, který bude splňovat potřeby vašeho dítěte, bude praktický a bezpečný a bude mu sloužit po mnoho let.