Kufry March Bumper

3 položek celkem
bumper black 6
+ Dárek
ZdarmaZdarma
2 834 Kč

Odlehčený moderní kufr s diamantovou strukturou povrchu. Moderní kufr March Bumper je vhodný pro všechny dobrodruhy. 

bumper ruzova 6
+ Dárek
ZdarmaZdarma
2 834 Kč

Odlehčený moderní kufr s diamantovou strukturou povrchu. Moderní kufr March Bumper je vhodný pro všechny dobrodruhy. 109,5 L.

march bumper s raspberry 4
+ Dárek
ZdarmaZdarma
2 054 Kč

Odlehčený moderní kufr s diamantovou strukturou povrchu. Moderní kufr March Bumper je vhodný pro všechny dobrodruhy. Na cestách vás tento odlehčený kufr...

Kufry March Bumper jsou skořepinová zavazadla, která vynikají svou kvalitou. Design zavazadel Bumper je moderní, výrazný a nadčasově elegantní. V kombinaci s atraktivními barvami mají kufry svůj vlastní, nezaměnitelný vzhled. Kufry Bumber jsou vyrobeny z ABS plastu, který je mimořádné odolný vůči nárazům. Kromě toho mají kufry povrch opatřen diamantovou strukturou, takže jsou odolné i proti poškrábání. Kufry Bumper jsou vybaveny kvalitními kolečky, zatímco varianta S má dvě kola, velikost M a L je vybavena čtyřmi robustními, otočnými dvoukolečky. Velmi důležité pro pohodlné cestování je teleskopické madlo a rukojeti. Skořepinové kufry March Bumper jsou vybaveny dvoucestným zipem, jezdce zipů lze zapojit do kódového zámku TSA. Obě poloviny kufrů Bumper jsou obklopeny pevnou podšívkou. V jedné polovině jsou elastické křížové popruhy. V druhé je přihrádka na košile i přihrádka na špinavé prádlo. S kufry March Bumper se můžete vydat na jakékoliv dobrodružství a zcela jistě vás nezklamou!