Airstripes

Deuter Airstripes zádový Systém


Při všech jízdních manévrech sedí batoh kompaktně a bezpečně na zádech. Vycpávky Airstripes s ventilačními kanálky zároveň zaručují díky malé kontaktní ploše volnou cirkulaci vzduchu přes 80 % zad.

Záda batohu jsou vyrobena ze dvou tvarovaných pěnových pruhů se vzduchovými kanálky. Systém je navržen tak, že pouhých 5 % povrchu batohu příjde do kontaktu se zády. Mezera mezi oběma pruhy vytváří „komínový“ efekt , který zvyšuje ventilaci a prodyšnost.

  1. MeshTex ramenní popruhy. Anatomicky tvarované popruhy, zaručují pohodlné nastavení a volný rozsah pohybu.
  2. Dva oblouky zádového panelu z pěny s Airmesh podšívkou zaručí minimální kontakt se zády a tím zajišťují maximální proudění vzduchu.
  3. Flexibilní hliníkové profily v pěně lze ohýbat, aby se přizpůsobili přesně zádům.(SUB 28, Cross City, Giga Office Pro)
  4. Bilaminate konstrukce vyrobená z jedné měkké a jedné pevné vrstvy pěny poskytuje vynikající přenášení váhy pro optimální rozložení zatížení.
  5. Odnímatelné bederní pás (Gogo, Spider, SUB 28, Cross City, absolvent, Giga, Gigant, Giga Office, Giga Office Pro)

001_airstripes_system_daypack_1_1

Airstripes System Bike

Airstripes System Bike je navíc vybaven pevným bederním pásem

airstripes_enl

V každé jízdní situaci musí batoh na kolo sedět blízko vašich zad. Náš jedinečný systém Airstripes zajišťuje střih bez viklání včetně ventilace: čerstvý vzduch neustále cirkuluje mezi AirstripesPolster s ventilačními kanály a WideAirMesh krytem díky nízké opěrce zad. Váha je přitom vždy držena blízko těla. Odstředivé síly tak mohou jen stěží působit a batoh se nevylomí.