SOUTĚŽ O ŠKOLNÍ TAŠKU NEBO BATOH

 

🎉 SOUTĚŽ O ŠKOLNÍ TAŠKU NEBO BATOH 🎉

Máme pro vás skvělou soutěž, která vás připraví na nový školní rok! Máte šanci vyhrát poukaz na nákup v hodnotě 3 000 Kč!🎁

Co musíte udělat pro účast? Je to jednoduché:

 

1️⃣ Sledujte náš účet @svetbatohu.cz na Instagramu pro pravidelnou inspiraci a novinky

2️⃣ Napište nám, kterou školní tašku nebo batoh z naší široké nabídky byste si vybrali na nový školní rok.

nebo

1️⃣ Buďte fanoušky naší stránky na Facebooku

2️⃣Napište nám, kterou školní tašku nebo batoh z naší široké nabídky byste si vybrali na nový školní rok.

 

Soutěž probíhá do 31. srpna, takže neváhejte a zapojte se co nejdříve! 🏆

Držíme vám palce a těšíme se na vaše odpovědi! 🤩

 

 

ÚPLNÁ PRAVIDLA SOUTĚŽE

Úvodní ustanovení

1.1 Tato soutěž je pořádána e-shopem Svět Batohů.cz, provozovatelem je OPTIMAL TWIN s.r.o., se sídlem Na Valech 512, 595 01 Velká Bíteš , IČ: 29249813, (dále jen "pořadatel soutěže").

1.2 Soutěž je otevřena pro všechny účastníky, kteří splní podmínky uvedené v těchto pravidlech. Účast v soutěži má dobrovolný charakter.

1.3. Účastník svým zapojením do soutěže vyjadřuje souhlas s těmito pravidly. 

1.4 Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Instagram a nijak s nÍ nesouvisí. Instagram nemá žádné závazky vůči soutěžícím a výhercům.

1.5 Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s nÍ nesouvisí. Facebook nemá žádné závazky vůči soutěžícím a výhercům.

 

Zpracování osobních údajů

Účastník dává souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely této soutěže v rozsahu uvedeném níže.

2.1 Zpracovávanými osobními údaji Účastníků jsou – jméno a příjmení.

2.2 Zpracovávanými osobními údaji výherců jsou – jméno a příjmení, úplná doručovací adresa včetně ulice, čísla popisného, PSČ a názvu obce, e-mailová adresa, telefonní číslo a  fotografie výherce s výhrou.

2.3 Tento souhlas je dobrovolný a může být kdykoliv písemně odvolán. Za písemnou formu je považováno odvolání učiněné prostřednictvím doručením e-mailu na adresu info@svetbatohu. Odvoláním svého souhlasu bude účastník vyřazen ze soutěže, a zároveň ztrácí nárok na výhru v soutěži.

 

Podmínky účasti

3.1 Soutěže se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let s trvalým bydlištěm v České republice.

3.2 Účastníci soutěže musí splnit následující kroky:

     A) Instagram

- Sledovat účet @svetbatohu.cz na Instagramu

- Uvést pod soutěžním příspěvkem, kterou školní tašku nebo batoh z nabídky e-shopu Svět Batohů.cz by si vybrali na nový školní rok.

nebo

     B)  Facebook

- Sledovat nebo likovat stránku Svět batohů na Facebooku

- Uvést pod soutěžním příspěvkem, kterou školní tašku nebo batoh z nabídky e-shopu Svět Batohů.cz by si vybrali na nový školní rok.

3.3 Účastníci musí dodržovat všechny podmínky uvedené v těchto pravidlech. Neúplné nebo nevhodné odpovědi budou považovány za neplatné a nebudou zahrnuty do losování.

3.4. Každý účastník se smí do soutěže zapojit pouze dvakrát, a to jednou ze svého účtu na Instagramu a jednou ze svého účtu na Facebooku.

 

Doba konání soutěže

4.1 Soutěž začíná 7. srpna 2023 v 16:00 hodin a končí 31. srpna 2023 v 23:59 hodin. 

Vyhlášení výherce

5.1 Výherce soutěže bude vybrán náhodným losováním ze všech účastníků, kteří splnili všechny podmínky účasti.

5.2 Výherce bude oznámen 4. září 2023 na této webové stránce a bude požádán o kontaktování pořadatele soutěže prostřednictvím soukromé zprávy. O výherci bude také informováno na profilech na sociálních sítích pořadatele.

5.3 Pokud výherce nereaguje a nezkontaktuje pořadatele do 7 dnů od oznámení výherce, ztrácí nárok na výhru a bude místo něj vybrán náhradník.

Cena

6.1 Výherce soutěže obdrží poukaz k nákupu na e-shopu Svět Batohů.cz v hodnotě 3 000 Kč. Poukaz bude doručen v digitální podobě a platnost pro jeho využití je do 31. září 2023. 

Poukaz je možné využít na nákup zboží z kategorie Škola a školní batohy dle vlastního výběru.

Hodnotu poukazu k nákupu nelze dělit na více částí a musí být uplatněna v rámci jedné objednávky.

6.2 V případě vrácení zboží, na které byl uplatněn poukaz k nákupu, v 30 denní lhůtě dle obchodních podmínek e-shopu, bude hodnota poukazu vrácena formou dalšího poukazu, který je možné uplatnit na zboží z kategorie Škola  a školní batohy dle vlastního výběru.

6.3 Výhru není možné směnit na peníze. 

 

Ostatní podmínky

7.1 Účastníci soutěže souhlasí s tím, že jejich jméno může být použito pro účely vyhlášení výherce na sociálních sítích nebo na webu svetbatohu.cz.

7.2 Účastníci soutěže souhlasí s tím, že v případě výhry poskytnou pořadateli do 14 kalendářních dní od fyzického doručení výhry svou fotografii s v této soutěži vyhranou školní taškou nebo batohem a tato fotografie může být umístěna na sociálních sítích nebo na webu svetbatohu.cz.

7.3 Pořadatel si vyhrazuje právo bez náhrady změnit dobu trvání soutěže, soutěž odložit, přerušit a nebo zrušit či jednostranně změnit nebo doplnit její pravidla po celou dobu jejího trvání, a to tak, že změnu vyhlásí na webových stránkách.

7.4 Pořadatel má právo vyloučit kteréhokoliv z účastníků ze soutěže v případě, že by takový účastník porušoval pravidla.

7.5 Pořadatel si vyhrazuje právo bez udání důvodu vyloučit účastníka soutěže, jehož chování vykazuje známky nekalého či podvodného jednání (např. účast v soutěži falešnými účty nebo více účty patřícími stejné osobě apod. )

7.6 Tato soutěž není spojena s žádným jiným sponzorem ani sponzorovanou osobou.

7.7 Účastníci nenesou žádné náklady za účast v soutěži.

7.8 Výhra není právně vymahatelná.

Kontakt

8.1 Pro jakékoliv dotazy ohledně soutěže kontaktujte pořadatele na e-mailu info@svetbatohu.cz.