Volnočasový batoh ROLL-UP ECO Black
Kód: B-42155-080Související produkty
Detailní popis produktu
Volnočasový batoh WALKER ROLL-UP ECO navazuje na předešlou úspěšnou řadu batohů ROLL-UP. Batoh má moderní design a propracovanější provedením. Tvoří jej jedna velká vysoká komora v horní části uzavřená zipem.
- horní část lze rolovat, čímž je možno měnit velikost batohu a tuto následně zajistit trojzubcovou sponou na přední části
- uvnitř komory, v dolní části, je vyztužená přepážka, na které je našita velká otevřená kapsa
- na předním díle je kapsa na zip
- další velká kapsa je v zádové části batohu pod zádovým polstrování, která se také uzavírá na zip
- záda jsou celoplošně polstrována s ozdobným prošitím
- nosné řemeny jsou široké, polstrované a umožňují pohodlné nošení batohu
- v dolní části jsou řemeny opatřeny reflexními prvky
- pro nesení v ruce je v horní části nosných řemenů jednoduché držadlo
- dno je zdvojené, jeho vnější část a držadlo překrývá výztužný materiál s velurovým povrchem, který je velmi příjemný na omak
- základní textil má hydrofobní úpravu, což zajišťuje obsahu batohu bezpečí za každého počasí
| Rozměry (š x h x v) | 29x15x38-63 cm |
| Hmotnost | 0.520 kg |
| Materiál | PES 600D |
| Záruka | 2 roky |
| Objem | 17-27 l |
| Nosnost | 6 Kg |
| Určení | Unisex |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Studentské batohy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 9002638219053 |
| barva: | černá |
| ? Pro koho: | Pánské (unisex) |
| ? Objem: | 11 - 20 litrů, 21 - 30 litrů |
| ? Kapsa na notebook: | NE |
| ? Styl: | Rolovací, Messenger |
| Určení: | Střední a vysoká škola, Městské |
| Výrobce: | WALKER |
| Rozměry (š x h x v): | 29x15x38-63 cm |
| Hmotnost: | 0.520 kg |
| Materiál: | PES 600D |
| Záruka: | 2 roky |
| Objem: | 17-27 l |
| Nosnost: | 6 Kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-2.png)