Titan - vyrobeno v Německu

banner-titan
CÍLEM JE DOKONALOST. CESTOU JSOU INOVACE.

Značka TITAN transformuje svůj přístup k zákazníkům a představuje novou řadu exkluzivních kufrů s výrazným logem, které posilují její charisma a rozpoznatelnost v oblasti zavazadel.

Prémiová kvalita, vášeň pro řemeslo a výroba uskutečňovaná přímo v Německu se stávají klíčovými prvky, na kterých se značka TITAN zakládá pro svou budoucnost, která se více soustředí na tradiční řemeslnou výrobu zavazadel. Cílem je vždy předčit očekávání zákazníků, proto jsou stanoveny náročné standardy.

Sídlo společnosti v německém Hamburku je místem, kde se s nadšením, kreativitou a intuicí navrhují a vyvíjejí exkluzivní produkty, které oceníte na svých cestách. Od prvotního náčrtu až po poslední detail. Tradice spojená s inovacemi se stává novým motto značky a zároveň zaručuje kvalitu každého zavazadla s označením "Made in Germany".

Litron_Top_280x350

LITRON – PRÉMIOVÁ LEHKOST

Design s lineárním žebrováním upoutá vaši pozornost. Prémiová kvalita prodlouží životnost.

Série LITRON skořepinových kufrů představuje jedinečné spojení vynikajících funkcí a stylové jednoduchosti.

Vyrábí se v továrně na kufry značky TITAN v bavorském Hauzenbergu a vyniká řadou skvělých vlastností, včetně extrémní odolnosti, překvapivě nízké hmotnosti a tichých dvojitých koleček pro pohodlnou jízdu.

Vždy si užijte svůj volný čas na cestách s nejvyšším komfortem!

 

TITAN – NA CESTĚ K DOKONALOSTI

TITAN pečlivě vybírá nejlepší materiály pro své výrobky a komponenty, a pokud je potřeba, sám je vyvíjí a upravuje, aby plně vyhovovaly veškerým požadavkům. Spoléhá přitom na desetiletí odborných zkušeností a know-how získaného z mezinárodního působení.

V budoucnu bude věnována větší pozornost také dalším službám. Například zaručená dlouhodobá dostupnost veškerých náhradních dílů představuje pro zákazníky jedinečnou výhodu.

V nově vytyčené strategii má uznání i udržitelnost produktů TITAN. Ekologicky šetrná výroba, snížené přepravní vzdálenosti a další prvky přispívají k ochraně životního prostředí. Příroda si zaslouží naši největší úctu.

TITAN LITRON - Made in Germany