Penály dvoupatrové

Nejprodávanější

2 položek celkem
BAAGL Školní penál dvoupatrový Jednorožec
349 Kč

Dvoupatrový školní penál z řady Shelly s motivem Jednorožce zajistí dětem dostatek místa pro všechny psací potřeby.

A-30708
BAAGL Školní penál dvoupatrový Dinosaurus
349 Kč

Školní penál dvoupatrový Dinosaurus. Dvoupatrový penál se zesíleným hřbetem pro snadnější manipulaci, kvalitní gumičky na trojhranné pastelky, malá kapsička...

A-30736

Penál patří k nezbytným pomocníkům každého dítěte a nemůže chybět ve výbavě žádného školáka. Dvoupatrové penály jsou vhodné na ukládání per, tužek, pastelek, fixů, ořezávátka, gumy a dalších školních potřeb a jsou určeny převážně pro žáky 1. stupně ZŠ. Dvoupatrová pouzdra patří ke středně velkým pouzdrům, disponují ve většině případů i rozvrhem hodin.  

Ve světě batohů najdete dvoupatrová pestrobarevná pouzdra s různými motivy, každé jednotlivé patro se zavírá pomocí kvalitního zipu. Nabízíme jak penály kompletně vybavené s náplní renomovaných značek, tak i bez náplně. Školní penály jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které splňují normy EU/EN z hlediska nezávadnosti. Uvnitř penálů jsou pružná gumová poutka, do kterých se ukládají psací a jiné potřeby, díky čemuž bude mít dítě své potřeby přehledně rozdělené. Dáváte-li přednost českým výrobkům vyberete si z řady penálů firmy Emipo. V našem e-shopu najdete spoustu krásných penálů za skvělé ceny, které potěší nejedno dítě.